Haven vandaag: 29 november 2025
Eemshaven- Een grauwe zaterdag vandaag, de winterjas mocht wel aan. Toch wel veel scheepvaart om op de foto’s te zetten, hierbij dan ook weer een nieuwe haven vandaag.
De Armara Jules Verne vertrok vanuit de Julianahaven met een lading stenen. Een zwarte pluim uit de schoorsteen en het schip zette koers richting de haven mond. Verder in de Juliahahaven het jack-up platform JB115, accomodatieschip Wind Evolution en de jack-up Thor. Aan de kade bij Buss Terminal nog de Prysmian Marco Polo.
In de Beatrixhaven werd ook volop gewerkt. De sleepboot En Avant 20 en het baggerponton Peter the Great lagen afgemeerd in de haven, met daarachter de BBC Finland waar een kade werd gelost. De binnenvaarder Future kwam nog de haven binnen en de hangende kraan van Lagerway hing in de top van een windturbine.













