HavenonlineScheepvaart

Haven vandaag: 16 juli 2026

Eemshaven- Een zonnige donderdag en in één keer in de twee weken betekent dat het druk is in de haven. Veel offshore-schepen plannen elke twee weken een havenbezoek om mensen te wisselen en materiaal weer aan boord te nemen.

In de Beatrixhaven lag de kabellegger Altera die bezig was met het laden van een kabel. Verder aan de kade de offshore-schepen Esvagt Albert Betz, Windea Jules Verne en Grampian Eagle. Daarnaast lag de Frakt Sund in de Beatrixhaven waarbij grind werd gelost en daarachter het Ro-Ro schip Trica waar hard gewerkt werd.

Door naar de Julianahaven alwaar bij de Aastind een lading stenen werd gelost. Aan de overzijde het kraanschip Orion die alweer geladen was met zes monopiles. Achter de Orion lagen de volgende drie monopiles alweer te wachten voor het volgende havenbezoek van de Orion. Verder nog de binnenvaarder Future aan de kade en aan de overzijde de Prysmian Marco Polo.

Translate